Audi vs BMW: Dviejų prabangių automobilių markių palyginimas

Audi vs BMW: Dviejų prabangių automobilių markių palyginimas

Prabangių automobilių markės dažnai yra prestižo, galios ir elegancijos sinonimas. Audi ir BMW yra du populiariausi prabangių automobilių prekių ženklai, kurių kiekvienas turi unikalią dizaino filosofiją, savybes ir stipriąsias puses. Jei renkatės naują prabangų automobilį, galbūt svarstote, kuri markė jums tinka. Šiame straipsnyje palyginsime Audi ir BMW, išryškinsime jų panašumus ir skirtumus, stipriąsias ir silpnąsias puses, taip pat pateiksime kai kurių populiariausių modelių palyginimą.

Audi ir BMW istorija

Audi ir BMW turi turtingą, daugiau nei šimtmečio istoriją. „Audi” buvo įkurta 1909 m. kaip „Audi Automobilwerke GmbH”, „Horch & Cie Motorwagen-Werke AG” dukterinė įmonė. Praėjusio amžiaus trečiajame dešimtmetyje įmonė susijungė su „Horch”, „DKW” ir „Wanderer” ir sukūrė „Auto Union AG”, kuri vėliau tapo „Audi AG”. Kita vertus, BMW buvo įkurta 1916 m. kaip „Bayerische Flugzeugwerke AG”, gaminusi lėktuvų variklius. 1917 m. bendrovė buvo pervadinta į „Bayerische Motoren Werke GmbH” (BMW) ir pradėjo gaminti motociklus. Tik 1928 m. BMW pradėjo gaminti automobilius.

Dizaino filosofija

Audi ir BMW turi skirtingas dizaino filosofijas, atspindinčias jų prekės ženklų tapatybę. Audi garsėja elegantišku ir moderniu dizainu, daugiausia dėmesio skiriant technologijoms ir naujovėms. Kita vertus, BMW garsėja sportišku ir dinamišku dizainu, daugiausia dėmesio skiriant našumui ir vairavimo patirčiai.

Stipriosios ir silpnosios pusės

Dėl Audi dėmesio technologijoms atsirado keletas pažangiausių šios pramonės šakos funkcijų, tokių kaip virtualus kokpitas, belaidis įkrovimas ir „Audi Connect”. Kita vertus, BMW dėmesys našumui lėmė, kad automobilius, kuriuos malonu vairuoti, sudaro tokios funkcijos kaip adaptyvi pakaba, „M Sport” stabdžiai ir BMW xDrive visų varančiųjų ratų sistema. Tačiau „Audi” automobiliai kartais gali atrodyti kaip stokojantys emocinio patrauklumo, o BMW automobiliai gali būti šiurkštūs ir neatlaidūs nelygiuose keliuose.

Automobilių palyginimas

Apžvelkime keletą populiariausių kiekvienos markės modelių ir palyginkime juos vieną šalia kito:

Audi A4 ir 3 serijos BMW:

Audi A4 yra elegantiškas ir stilingas automobilis, siūlantis patogų važiavimą ir pažangias technologines funkcijas. Jame montuojamas 2,0 l keturių cilindrų variklis su turbokompresoriumi, išvystantis 248 arklio galias. Kita vertus, 3 serijos BMW yra vairuotojo poreikius atitinkantis automobilis, pasižymintis puikiu valdymu ir sportiniu vairavimu. Jame montuojamas 2,0 l keturių cilindrų variklis su turbokompresoriumi, išvystantis 255 arklio galias.

Audi Q5 ir BMW X3:

Audi Q5 yra prabangus visureigis, siūlantis erdvų ir gerai suprojektuotą saloną, pažangias saugos funkcijas ir patogų važiavimą. Jame montuojamas 2,0 l keturių cilindrų variklis su turbokompresoriumi, išvystantis 261 arklio galią. Kita vertus, BMW X3 yra kompaktiškas visureigis, siūlantis puikų valdymą ir sportišką vairavimo patirtį. Jame montuojamas 2,0 l keturių cilindrų variklis su turbokompresoriumi, išvystantis 248 arklio galias.

Audi A7 ir 8 serijos BMW:

Audi A7 yra stilingas ir prabangus automobilis, siūlantis patogų važiavimą ir pažangias technologines funkcijas. Jame montuojamas 3,0 l V6 variklis su turbokompresoriumi, išvystantis 335 arklio galių. Kita vertus, BMW 8 serijos automobilis yra aukštos klasės prabangus kupė, pasižymintis išskirtine vairavimo dinamika ir naujausiomis technologijomis. Jame montuojamas 4,4 l V8 variklis su dviem turbokompresoriais, išvystantis 523 arklio galias.

DUK:

Kuri prabangių automobilių markė geresnė: „Audi” ar BMW?
Vienareikšmiško atsakymo į šį klausimą nėra, nes tai priklauso nuo jūsų asmeninių pageidavimų ir prioritetų. Audi garsėja savo pažangiomis technologinėmis funkcijomis, o BMW – našumu ir vairavimo dinamika.

Ar „Audi” automobiliai yra patikimi?
Paprastai „Audi” automobiliai yra patikimi, o dauguma modelių patikimumo vertinimuose, kuriuos atlieka tokios organizacijos kaip „J.D. Power” ir „Consumer Reports”, įvertintos aukščiau nei vidutiniškai.

Ar brangu prižiūrėti BMW automobilius?
BMW automobilių priežiūra gali būti brangesnė nei kitų markių automobilių dėl jų aukštos klasės komponentų ir technologijų. Tačiau reguliari techninė priežiūra gali padėti išvengti brangių remontų.

Kas yra Audi Connect”?
Audi Connect – tai pažangių ryšio funkcijų rinkinys, leidžiantis vairuotojams naudotis informacijos, pramogų ir navigacijos paslaugomis savo automobilyje.

Kas yra BMW xDrive?
BMW xDrive – tai visų varančiųjų ratų sistema, užtikrinanti geresnę trauką ir stabilumą įvairiomis važiavimo sąlygomis.

Ar Audi ir BMW siūlo hibridinius arba elektrinius automobilius?
Taip, tiek „Audi”, tiek BMW siūlo hibridines ir elektrines transporto priemones, pavyzdžiui, „Audi e-tron” ir BMW i3.


Renkantis tarp Audi ir BMW, galiausiai viskas priklauso nuo jūsų asmeninių pageidavimų ir prioritetų. Jei vertinate pažangias technologijas ir elegantišką dizainą, „Audi” gali būti geresnis pasirinkimas. Jei pirmenybę teikiate našumui ir vairavimo dinamikai, geresnis pasirinkimas gali būti BMW. Bet kokiu atveju abi markės siūlo aukštos kokybės prabangius automobilius, kurie tikrai padarys įspūdį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *